Chale Pepe Villa
| Wi-Fi | Gratis parkering | Spa & Hälsocenter Jacuzzi |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Featuring a Jacuzzi, Chale Pepe Villa Campo Alegre can accommodate up to 3 guests.
This villa also includes a full kitchen with tea and coffee making facilities, and kitchenware.
- Flygplatser
- Joinville Flygplats74 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Jacuzzi
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Minibar
- Te- och kaffefaciliteter
- LCD-TV
Hotellregler
Incheckning: från 16:00 till 23:00
Utcheckning: från 08:00 till 13:00
Vanliga frågor
- ❓
Erbjuder Chale Pepe Villa ett kök?
Chale Pepe Villa har ett komplett kök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap. - ❓
Finns det några spa-möjligheter som erbjuds på Chale Pepe Villa?
Gästerna på Chale Pepe Villa kan koppla av med bubbelpool.